Dwupak: mieszkanie i kredyt w jednym miejscu

Kredyty w MetrohouseOsoby działające na rynku pośrednictwa od wielu lat pamiętają, że pośrednicy od zawsze współpracowali z doradcami kredytowymi. Zwykle współpraca wyglądała tak, że pośrednik informował klienta zainteresowanego uzyskaniem kredytu, że skontaktuje się z nim doradca z firmy X, który przedstawi ofertę kredytową kilku banków. Podobny model działa po dziś dzień w wielu agencjach pośrednictwa. Przy małej skali działania nie ma sensu, aby biuro zatrudniało własnych doradców.
 

W Metrohouse usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pośrednictwa kredytowego klient otrzymuje w dwupaku. Mamy swoich doradców kredytowych, którzy współpracując z ponad dwudziestoma bankami mogą zaoferować szeroką ofertę kredytów hipotecznych, skrojoną według potrzeb konkretnego klienta.  Chodzi przede wszystkim o wygodę. Zamiast biegać po kilku bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty wystarczy spotkać się z naszym doradcą. Można to zrobić przy okazji spotkania z agentem nieruchomości w jednym z naszych biur. Podczas pierwszego spotkania doradca sprawdzi zdolność kredytową i wskaże pierwsze propozycje ofert kredytów. Dodatkowo wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z samym procesem uzyskiwania kredytu. Klient uzbrojony w taką wiedzę może ruszyć na rynek w poszukiwaniu oferty do zakupu. Po wyborze tej jedynej oferty do zakupu doradca pomoże skompletować pakiet dokumentów wymaganych przez bank do złożenia wniosku i w naszym imieniu złoży go w banku.

Najbardziej istotna z punktu widzenia klienta jest komunikacja na linii pośrednik-doradca kredytowy. Są to zazwyczaj osoby pracujące blisko siebie, często w jednym budynku, co zapewnia odpowiedni przepływ informacji i bieżącą kontrolę procesu uzyskiwania kredytu. I jeszcze jedno – pracując razem, doradcy kredytowi świetnie rozumieją specyfikę rynku obrotu nieruchomościami.
 

Co zyskuje klient? Przede wszystkim czas - w jednym miejscu negocjuje warunki podpisania umowy, spotyka się ze swoim agentem, a także załatwia formalności związane z kredytem. Oczywiście usługi doradców kredytowych nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony klientów.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z doradcą kredytowym Metrohouse


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

„Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Filipińskiego za perfekcyjną obsługę pośredniczenia w sprzedaży mojego mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Profesjonalne podejście do rozmowy na poziomie, wyczuwalne zaangażowanie - wszystko to sprawiło, że czułam całym sercem, że w dobre ręce trafiła moja oferta sprzedaży. Wszystkiego dobrego i samych sukcesów życzy zadowolona klientka"

— Ewa W., Tomaszów Mazowieck