Dwupak: mieszkanie i kredyt w jednym miejscu

Kredyty w MetrohouseOsoby działające na rynku pośrednictwa od wielu lat pamiętają, że pośrednicy od zawsze współpracowali z doradcami kredytowymi. Zwykle współpraca wyglądała tak, że pośrednik informował klienta zainteresowanego uzyskaniem kredytu, że skontaktuje się z nim doradca z firmy X, który przedstawi ofertę kredytową kilku banków. Podobny model działa po dziś dzień w wielu agencjach pośrednictwa. Przy małej skali działania nie ma sensu, aby biuro zatrudniało własnych doradców.
 

W Metrohouse usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pośrednictwa kredytowego klient otrzymuje w dwupaku. Mamy swoich doradców kredytowych, którzy współpracując z ponad dwudziestoma bankami mogą zaoferować szeroką ofertę kredytów hipotecznych, skrojoną według potrzeb konkretnego klienta.  Chodzi przede wszystkim o wygodę. Zamiast biegać po kilku bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty wystarczy spotkać się z naszym doradcą. Można to zrobić przy okazji spotkania z agentem nieruchomości w jednym z naszych biur. Podczas pierwszego spotkania doradca sprawdzi zdolność kredytową i wskaże pierwsze propozycje ofert kredytów. Dodatkowo wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z samym procesem uzyskiwania kredytu. Klient uzbrojony w taką wiedzę może ruszyć na rynek w poszukiwaniu oferty do zakupu. Po wyborze tej jedynej oferty do zakupu doradca pomoże skompletować pakiet dokumentów wymaganych przez bank do złożenia wniosku i w naszym imieniu złoży go w banku.

Najbardziej istotna z punktu widzenia klienta jest komunikacja na linii pośrednik-doradca kredytowy. Są to zazwyczaj osoby pracujące blisko siebie, często w jednym budynku, co zapewnia odpowiedni przepływ informacji i bieżącą kontrolę procesu uzyskiwania kredytu. I jeszcze jedno – pracując razem, doradcy kredytowi świetnie rozumieją specyfikę rynku obrotu nieruchomościami.
 

Co zyskuje klient? Przede wszystkim czas - w jednym miejscu negocjuje warunki podpisania umowy, spotyka się ze swoim agentem, a także załatwia formalności związane z kredytem. Oczywiście usługi doradców kredytowych nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony klientów.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z doradcą kredytowym Metrohouse


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chcielibyśmy podziękować za pośrednictwo w kupnie mieszkania. Od pierwszego kontaktu współpraca z firmą układała się bez zarzutu. Szczególnie dziękujemy niezwykle sympatycznemu Panu Marcinowi Mrozowi za jego aktywność i gotowość do współpracy, świetne rozeznanie w ofercie oraz znakomitą umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z klientem."

— Dorota i Andrzej K., Lublin