Agenci charytatywnie

W czasie warszawskiej wigilii zorganizowaliśmy licytację firmowych kalendarzy i specjalnej okładki Metrohouse Magazine. Była to wyjątkowa gratka, ponieważ krótka seria kalendarzy powstała w oparciu o sesję, w której uczestniczyły nasze koleżanki przebrane w świąteczne stroje. Wszystko to, aby wspomóc Ekipę Świętego Mikołaja, która jak co roku przygotowuje paczki dla dzieci z ubogich rodzin.
Zwycięzcy licytacji  w Warszawie - Prezes Mariusz Kania i Anna Żórawska - właścicielka biura na Kabatach

- dumnie prezentują wylicytowane trofea.


Natomiast trójmiejska Wigilia firmowa to już tradycyjnie czas licytacji na cele charytatywne. W tym roku licytowaliśmy różne fanty (w tym m.in. piłki tenisowe z podpisami słynnych tenisistów), a uzyskane środki przekazaliśmy na leczenie naszego chorego kolegi z gdańskiego oddziału firmy.


Marcin Żurawski, dyr oddziału Gdańsk - Przymorze licytuje kolejne fanty


Jak co roku dostaliśmy też zaproszenie do Domu Dziecka w Gdańsku, gdzie spędziliśmy miłe chwile przy wigilijnym stole z podopiecznymi placówki, rozmawiając o ich planach i celebrując wspólnie magię świąt. Święta bez prezentów to nie święta, dlatego nie mogło się obyć bez paczki przygotowanej przez nas dla dzieciaków.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z Panią Kamilą oraz Panią Kasią, dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z Panią Kamilą i Panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji."

— Karolina Z., Warszawa