Nowe biura: Sochaczew, Warszawa i Lublin

SOCHACZEW


Biuro w Sochaczewie to już druga jednostka franczyzowa uruchomiona przez Pana Norberta Pielacha. Pierwszy uruchomiony przez niego oddział znajduje się w Pruszkowie. Wraz z rozwojem działalności nastąpiła potrzeba otwarcia drugiego biura. Z uwagi na atrakcyjny rynek nieruchomości gruntowych jest to ciekawy teren działania dla pośrednika.

Agenci z Sochaczewa mają za sobą już kilka miesięcy pracy na sochaczewskim rynku i bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Nie mamy wątpliwości, że nadejdą – oddział jest bardzo kreatywny, co udowodnił już pomysłami współpracy z lokalną społecznością. Powodzenia!ul. Reymonta 28a
96-500 Sochaczew,
Godz. otwarcia 9.00-17.00
Tel. 46 895 50 63
sochaczew@metrohouse.plWARSZAWA, ul. RADZYMIŃSKADrugi z oddziałów, który zainicjował wczoraj swoje istnienie znajduje się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej. Agenci oddziału do obszarów swojego działania oprócz części Warszawy zaliczają także Marki i Ząbki. Właścicielem oddziału jest Pani Małgorzata Jętczak, która była związana z Metrohouse przez kilka lat jako Agentka osiągając bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Mamy nadzieję, że swoją wiedzę i umiejętności poruszania się po rynku pośrednictwa przekaże swojemu zespołowi, który stanowi dziewięciu Agentów.


Życzymy wszystkiego najlepszego na starcie!


Ul. Radzymińska 234/236
03 -674 Warszawa
Godz. otwarcia 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00
Tel. 668 861 318LUBLIN
Natomiast ostatniego dnia lipca uruchomiliśmy drugi oddział franczyzowy MH&P w Lublinie. Zespół pod kierownictwem doświadczonych pośredników z ogromnymi sukcesami sprzedażowymi liczy 7 osób.

Oddział mieści się w największej w Lublinie galerii handlowej Plaza.

Całemu zespołowi życzymy wielu transakcji oraz owocnej współpracy z pierwszym lubelskim oddziałem franczyzowym!”


ul.Lipowa 13
galeria handlowa "Plaza"
Tel: 72 893 36 10
Tel: 72 893 36 11
Godziny otwarcia:
Pon-pt: 09.00-19.00


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chcielibyśmy podziękować za pośrednictwo w kupnie mieszkania. Od pierwszego kontaktu współpraca z firmą układała się bez zarzutu. Szczególnie dziękujemy niezwykle sympatycznemu Panu Marcinowi Mrozowi za jego aktywność i gotowość do współpracy, świetne rozeznanie w ofercie oraz znakomitą umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z klientem."

— Dorota i Andrzej K., Lublin