Targi mieszkań: Wrocław i Poznań

Jak zwykle zapraszamy wszystkich Państwa na nasze stoiska, na których będzie można porozmawiać z doradcami, zgłosić nam wyszukanie nieruchomości do zakupu, a także porozmawiać na temat lokalnego rynku nieruchomości. Nasi specjaliście będą do Państwa dyspozycji w sobotę i niedzielę 8 i 9 września w godz. 10.00-17.00.

Ponadto tradycyjnie nasi specjaliści przygotowali dla Państwa prelekcje. Tej jesieni będziemy przedstawiać tematykę związaną z bezpieczeństwem transakcji: „Jak ograniczyć ryzyko nieudanej transakcji na rynku mieszkaniowym? Porady praktyczne.”. We Wrocławiu prelekcje przeprowadzi dyr Wojciech Gawroński (sobota godz. 15.00, niedziela godz. 11.00), a w Poznaniu dyr Wojciech Bukalski (sobota godz. 14.00, niedziela godz. 11.00). Dla gości targów na prelekcję wstęp bezpłatny. Zapraszamy!
TARGI POZNAŃ
hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

TARGI WROCŁAW
Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław


***O naszym udziale w targach można przeczytać w wywiadzie "Klienci nie lubią ogólników oraz propozycji bez pokrycia" z dyr Rafałem Drożowskim z Metrohouse/Poznań dla portalu stoisko.pl. Kliknij tu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę ze swojej strony podziękować za znalezienie klienta na wynajem mojego mieszkania. Pan Mirosław Koński będzie przeze mnie szczególnie dobrze zapamiętany, bo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach osobę, która nie dość, że zawsze jest dobrze do swojej roli przygotowana, to cechuje się wysoką kulturą osobistą, rzetelnością i dbałością o interesy swojego klienta."

— Sandra S., Marki