Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka
Ruszyła II edycja akcji charytatywnej, której celem jest wyposażanie rodzinnych domów dziecka w meble i sprzęty gospodarstwa domowego.
Do zapoczątkowanej przez Fundację Świętego Mikołaja, firmy Dekor Projekt i proSurf akcji dołączyła agencja nieruchomości Metrohouse & Partnerzy oraz serwis Szybko.pl. Biurka i krzesła zostały ufundowane przez sklep Twojemeble.pl. Aby wesprzeć akcję wystarczy odwiedzić stronę na Facebooku: Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka i… polubić ją.

Obecna akcja Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka została uruchomiona po sukcesie pierwszej edycji przeprowadzonej pod nazwą Wspólnie wyposażamy rodzinne domy dziecka. Idea przedsięwzięcia jest prosta. Każda osoba posiadająca profil na Facebooku może odwiedzić stronę akcji  (www.facebook.com/Zmieniamy.Rodzinne.Domy.Dziecka) i poprzez kliknięcie „Lubię to” przekazać wirtualną złotówkę na rzecz rodzinnego domu dziecka. W ten sposób w poprzedniej akcji udało się uzyskać 4000 fanów na Facebooku, co umożliwiło ufundowanie przez sponsora – Grupę Chrobry sp. z o.o. – czterech łóżek dla dzieci z rodzinnego domu dziecka w Gąsawie.

Tym razem kolejny fundator, sklep Twojemeble.pl, zobowiązał się do przekazania biurek i krzeseł, które są na liście najbardziej potrzebnych części wyposażenia domu. To, kiedy uda się przekazać meble zależy wyłącznie od aktywności użytkowników Facebooka.

- Pierwsza edycja akcji utwierdziła nas w przekonaniu, że naprawdę warto pomagać, mówi Anna Sadowska, prezes DekorProjekt. Opiekunowie w rodzinnych domach dziecka to wyjątkowi ludzie, którzy dają podopiecznym olbrzymią dawkę miłości. Liczne grono Internautów, którzy dołączyli do akcji oraz pozyskanie nowych partnerów i sponsorów daje gwarancję, że i tym razem będziemy mogli wesprzeć opiekunów i dzieci, dodaje Sadowska.

Zwieńczeniem akcji będzie przekazanie rodzinnemu domu dziecka w Gąsawie ufundowanych przez sponsora mebli. Organizatorzy przewidują kolejne edycje projektu jeszcze w tym roku. Potrzeby rodzinnych domów dziecka są każdorazowo definiowane przez opiekunów, co powoduje, że ufundowane rzeczy trafiają pod właściwy adres.Fundacja Świętego Mikołaja - wspiera rodzinne domy dziecka i rodziny zastępcze, zdolną młodzież z ubogich rodzin, mamy na rynku pracy, domy samotnych matek. Misją Fundacji jest widzieć i rozumieć ludzi skrzywdzonych, ludzi w potrzebie.

Dekor Projekt – organizator akcji Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka. Innowacyjny portal zajmujący się projektowaniem wnętrz. Ponadto, firma zrzesza ponad 30 podmiotów z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Twojemeble.pl - Internetowy sklep meblowy zajmujący się sprzedażą mebli ponad 20 różnych producentów oraz oferujący ich transport na terenie całej Polski.

Metrohouse & Partnerzy S.A. – sieciowa agencja nieruchomości. Ponad 50 zespołów agentów w całej Polsce i ponad 20000 nieruchomości w ofercie. Inicjator akcji: „Kupujący Nie Płaci Prowizji”

Szybko.pl - platforma kilkunastu serwisów z ogłoszeniami sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, odwiedzana miesięcznie przez ponad 2 miliony Internautów.

proSurf – agencja interaktywna specjalizująca się w tworzeniu stron i aplikacji internetowych.

Wspomóż akcję- kliknij "Lubię to"


www.facebook.com/Zmieniamy.Rodzinne.Domy.Dziecka

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Dziękuję Pani Katarzynie Czarneckiej za profesjonalne przygotowanie transakcji. Gdyby nie Pani interwencja w trakcie, to zapewne wyszłabym z tych negocjacji."

— Marta Z., Gdańsk