Lokal na wynajem, Rzeszów, Mieszka I

Numer zlecenia KEMI708
48 412 PLN   58 292 PLN  
Powierzchnia:
988.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
3/4
Struktura:
Rok budowy:
2019
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 988 mkw, położony na trzecim piętrze.

Lokal będzie usytuowany w nowo powstającym budynku apartamentowo- biurowym AK Business Park o najwyższym standardzie i reprezentacyjnym wyglądzie przy ulicy Armii Krajowej.

Luksusowe apartamenty, funkcjonalne biura, które będą bardzo dobrze doświetlone poprzez przeszklone fasady, ukośne bryły, zielone dachy ekstensywne.
To tylko niektóre cechy tej wspaniałej inwestycji.

Obiekt oferuje do wynajęcia 8 000 mkw na 5 kondygnacjach z możliwością elastycznej aranżacji wnętrz w układzie open space lub w formie gabinetów.

Powierzchnie biurowe zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, a współpraca z kreatywnym zespołem architektów daje szerokie możliwości oraz innowacyjne rozwiązania.

Możliwość wynajęcia na każdym piętrze powierzchni od 48 mkw do 1963 mkw.


Dodatkowym atutem inwestycji jest zaprojektowany garaż dwupoziomowy oraz przestrzeń rekreacyjna z elementami małej architektury wokół biurowca.
Planowany czas ukończenia budynku to pierwszy kwartał 2019 roku.
Po więcej informacji i szczegółów zapraszam do kontaktu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rzeszów, Mieszka I, Mieszka I
 Cena:  48 412 PLN
 Powierzchnia:   988.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Damian Kotulski

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?