Lokal na wynajem, Wrocław

Numer zlecenia XORI165
3 800 PLN   4 500 PLN  
Powierzchnia:
117.9 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1910

Opis

Lokal posiada sporą witrynę i wejście bezpośrednio z chodnika, co znacząco zwiększa ruch.


Budynek mieści się przy ruchliwej Drodze Krajowej nr 5. Pod samym budynkiem są ogólnodostępne miejsca parkingowe, dzięki czemu klienci mogą bez problemu dotrzeć niemal pod same drzwi. Lokal znajduje się w ciągu handlowym, co również zwiększa jego atrakcyjność.
Sala sprzedażowa ma powierzchnię około 35m2 lecz od części zaplecza oddziela ją jedynie lekka ścianka z dykty dzięki czemu z łatwością można powiększyć powierzchnię sprzedażową o kolejnych kilkanaście metrów kw.
Dużą zaletą lokalu jest spora powierzchnia magazynowa w piwnicy oraz własna chłodnia.
Wejście do pomieszczeń magazynowych jest również od zaplecza z drogą dojazdową to z kolei umożliwia sprawną realizację dostawy w czasie pracy bez zakłócania pracy sklepu.
Lokalowi przydałby się remont, aby odświeżyć wygląd wnętrza i wyciągnąć potencjał tej lokalizacji.
Świetnie nadaje się na sklep, salon sprzedaży, w którym potrzeba powierzchni magazynowej lub pod branżę gastronomiczną z uwagi na gotową chłodnię.

Z tej powierzchni można wykrzesać niesamowity potencjał, a lokalizacja i niskie opłaty umożliwią realizację celów przedsiębiorstwa.
Możliwość kupna lokalu.

Polecamy serdecznie!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wrocław
 Cena:  3 800 PLN
 Powierzchnia:   117.9  m2
 Liczba pokoi:  6

Krzysztof Nowicki

Broker nieruchomości